Vážení zákazníci, protože pořád pracujeme na vylepšení našich služeb, od 5. března bude z technických důvodů až na 48 hodin nedostupná služba nákupu přes Heureku. Po tuto dobu zmizí oranžové tlačítko, stále však budete moci nakoupit přímo přes e-shop. Těšit se můžete na vylepšenou službu a zase o něco lepší zážitek z nakupování. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. 

Bosch Buderus Climate CL3000i

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
44.7 kg
Ener­getická třída
A +++

Parametry produktu

Hmotnost
44.7 kg
Ener­getická třída
A +++

Popis produktu

Základní klimatizace s nejlepším poměrem cena/výkon. 4 výkonové varianty pro chlazení: 2,6 - 7,0 kW | 4 výkonové varianty pro vytápění: 2,9 - 7,3 kW Energetická účinnost A++ pro chlazení a A+ pro vytápění Vhodné pro chlazení / vytápění jedné místnosti Jedna venkovní jednotka a jedna vnitřní jednotka Nejlepší poměr cena/výkon Zařízení nabízí řadu funkcí a díky třídě ErP A++ je nanejvýš účinné. Protikorozní ochrana zajišťuje dlouhou životnost. Kromě toho je Climate 3000i obzvlášť tiché. Okamžité pohodlí bez starostí Použijte jednoduše infračervenou řídicí jednotku nebo aplikaci Bosch HomeCom Easy (nutná brána Bosch jako příslušenství) a zvolte požadovanou možnost pro chlazení nebo vytápění svého okolí.* * 5 let aktualizační podpory pro bránu v klimatizační jednotce, která je nutná pro obsluhu aplikace. Vždy čistý a zdravý vzduch Účinná funkce i-Clean odstraňuje škodlivé bakterie zahříváním na 56 °C ve výparníku. Do prostoru se tak dostává pouze čistý vzduch. Více informací najdete v přiložené dokumentaci v záložce Nákresy a soubory na této stránce výše.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.