Sencor SAC 1211CH-IN + OUT

Přestaňte se doma potit. Raději si pořiďte výkonnou nástěnnou klimatizaci, která v místnosti vytvoří příjemné prostředí bez ohledu na venkovní teplotu. V létě příjemně chladí, ale v zimě zvládne naopak vytápět. Teplotu můžete pohodlně nastavit pomocí dálkového ovladače s LCD displejem v rozmezí od 16 °C do 31 °C. Všechny důležité informace zobrazuje také LED displej vnitřní jednotky. Nastavit lze čtyři rychlosti ventilátoru, časovač nebo noční režim, který vás neruší a šetří energii. Velkou výhodou je také omyvatelný vzduchový filtr.

Za každého ročního období

Nejvíce klimatizaci oceníte za parných letních dnů, ale neztratí se ani během dalších měsíců. Podle nastavené teploty zvládne automaticky přepínat mezi chlazením a vytápěním. Kromě toho jsou k dispozici režimy odvlhčování a ventilátoru.

Typ
Počet rychlostí
33.5 kg

zatím není provedena montáž

• , zakoupeno v electrocomfort.cz

Vybral jsem podle recenzí, ceny, jednoduchosti, vlastní zkušenosti a jednoduchosti ovládání.
    Bez problému po krátkém používání tohoto produktu a to bezchybném bych doporučil.
    S podobným zbožím mám zkušenost už tuto klimatizaci v jedné místnosti mám.
    Zpracování je solidní,ale s konkurencí nemohu srovnat,neznám.

• Dobrá cena
    • Překvapivě tichý chod
    • Jiný rozměr šroubení trubek, než mají ostatní klimatizace (chlaďař musel shánět redukce)

Typ
R410A
Počet rychlostí
33.5 kg

Pohodlí na prvním místě

Pomocí dálkového ovládání s LCD displejem si snadno nastavíte teplotu v rozmezí od 16 °C do 31 °C (v krocích 1 °C) a potom už vše necháte na klimatizaci, která sama udržuje zvolenou teplotu. Stav můžete sledovat také na LED displeji, kterým je vybavena vnitřní jednotka.
Pohodlí na prvním místě

Plně nastavitelná

Pro dosažení optimální tepelné pohody v místnosti můžete přepínat mezi čtyřmi režimy ventilátoru, využít režim turbo pro rychlé ochlazení/vytopení prostoru nebo plně automatický režim. Lamely určující směr proudění vzduchu jsou motoricky nastavitelné do pěti pozic.
Plně nastavitelná

Neruší ani v noci

Moderní invertorový motor zvyšuje výkon, snižuje hlučnost a spoří elektrickou energii. Velmi praktickou funkcí je čtyřiadvacetihodinový časovač. Pro tichý provoz lze využít čtyři režimy spánku a vypnout podsvícení LED displeje, takže vás klimatizace nebude v noci budit.
Neruší ani v noci

4 režimy provozu:
chlazení
vytápění
odvlhčování
pouze ventilátor vnitřní jednotky
Automatické přepínání režimu chlazení/vytápění
Rozsah nastavení teploty 16 – 31 °C (v krocích po 1 °C)
Omyvatelný vzduchový filtr
4 nastavitelné rychlosti ventilátoru (nízká, střední, vysoká, automatická)
LED displej na vnitřní jednotce zobrazuje:
nastavenou teplotu / aktuální pokojovou teplotu
režim SLEEP (spánek)
režim časovače automatického zapnutí/vypnutí
režim chlazení (COOL)
režim vytápění (HEAT PUMP)
režim odvlhčování (DRY)
režim rychlosti ventilátoru (FAN) s grafickým zobrazením všech tří rychlostí
Možnost úplného vypnutí LED displeje vnitřní jednotky pro nerušený spánek
Dálkové ovládání s LCD displejem
24hodinový časovač umožňující automatické vypnutí nebo zapnutí (odložený start) nastavitelný v krocích po 1 hodině
4 noční režimy SLEEP (spánek) s tichým provozem šetří energii a zabraňuje podchlazení (při chlazení) nebo přehřátí (při vytápění) v průběhu spánku
Režim AUTO pro dosažení a udržování optimální teploty
Režim TURBO pro rychlé ochlazení/vytopení prostoru
Funkce AUTO RESTART pro automatické znovuuvedení do provozního režimu po výpadku el. proudu
Motoricky nastavitelný sklon lamel (nahoru/dolů) do pěti různých pozic
Manuálně nastavitelný směr lamel (doleva/doprava)
Tlačítko nouzového provozu na vnitřní jednotce pro případ vybití baterií v dálkovém ovladači

Invertorový motor:
pro plynulé regulování otáček kompresu a přizpůsobení výkonu kompresoru aktuálním podmínkám
zvyšuje výkon a snižuje hlučnost jednotky
vyšší úspora energie

Příkon 1,05 kW
Návrhové zatížení (Pdesignh) 3,0 kW
Topný faktor daného období SCOP 3,8
Vnitřní jednotka Kapacita odvlhčování 1,2 l/h
Hladina akustického výkonu (Lwa) 47 dB(A)
Rozměry výrobku (š? x v x h) 800x290x186 mm
Rozměry balení (š x v x h) 855x355x255 mm
Hmotnost netto 11 kg
Hmotnost brutto 12,5 kg
Venkovní jednotka Hladina akustického výkonu (Lwa) 59 dB(A)
Rozměry výrobku (š? x v x h) 745x552x328 mm
chladiva Průměr potrubí pro kapalnou náplň 6,35 mm
Průměr potrubí pro plynovou náplň 12,7 mm
Max. délka potrubí 10 m
Max. výškový rozdíl 5 m
Objem proudícího vzduchu (vysoké/střední/nízké otáčky ventilátoru) 500/450/380 m3/h
Provozní teplota –10 oC ~ +43 oC
Okolní teplota –15 oC ~ +48 oC
Doporučená velikost místnosti 14 ~ 21 m2
Stupeň krytí (ochrany proti škodlivému vniknutí vody) IP20 (vnitřní jednotka) IP24 (venkovní jednotka)
Třída ochrany I
Klimatický typ T1
Vnitřní jištění 3,15 A / typ pojistky T

Dokumenty

zatím není provedena montáž

• , zakoupeno v electrocomfort.cz

S podobným zbožím mám zkušenost už tuto klimatizaci v jedné místnosti mám.
    Zpracování je solidní,ale s konkurencí nemohu srovnat,neznám.

• Dobrá cena
    • Překvapivě tichý chod
  • , zakoupeno v Levne-splatky.cz

• Cena 12.000,-
    • Chlaďaři ohrnují nos nad Sencorem

Hlučnost i v ložnici je dobrá.
    Možná reaguje trošku pomaleji na změnu teploty, ale je to asi u všech stejné.
    Displej na vnitřní jednotce toho moc nezobrazuje.
    Změna z chlazení na topení a opačně je rychlá. Nejpozději do 3 minut.
    Sleep mode ve 3 úrovních
    Timer jsem ještě nevyzkoušel
    Nemá wifi modul
    Je březen, takže poznatky z chlazení v parném létě zatím nemám

• , zakoupeno v Andrea Shop

Výrobek funguje bez problémů

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• Jednoduchá montáž,vše jsem si připravil sám.Poté akorát přijel technik,propojil jednotky mezi sebou,připojil kabeláž,napustil chladivem,odzkoušel a cca za 3 hodiny odjížděl,Celá sranda stála 3450 kč.Užasná cena.Obvolal jsem několik montážních firem z okolí a nikde jsem se nedostal pod 8000 kč.Tento pán je ze značkové prodejny klima jednotek z Prahy a cena 3450 mě úplně překvapila.Naprostá spokojenost.
    • Trošku hlučnější venkovní jednotka,ale když je dobře umístěná,tak to ani moc neruší

Výborný produkt.Doporučili mi ho známí,kteří ho již mají delší dobu a jsou velice spokojeni.produkt mám nainstalovaný týden a zatím jsem velice spokojený

• chladí již 3 roky
    • topí rychleji než ústřední topení
    • už se nevyrábí
    • asi byla moc levná:-)

Mám předchůdce tohoto modelu a šlape jako hodinky.
    Mám ji jen nahoře v podkroví, kde chladím především obývák a trochu kuchyň, chodbu. Když je venku 34, dokáže udělat 25°C ve velkém obýváku.
    Stála mě kdysi 5000,- + montáž svépomocí, propojení a natlakování 3000,-
    Kompresor jsem dal na střechu, na lávkové tašky, na Hilti profily.Větrací taškou, kterou jsem přemístil ke kompresoru se protáhl odkap a mediové trubky.
    Paráda.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Cena/výkon
    • Design

Tento produkt jednoznačně doporučuji. Používáme především pro vytápění staršího RD a vyřešili jsme tímto několikaletý problém s plísní.
    Jeho ovládání je velice jednoduché a komfortní.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• - Výkon odpovídá specifikaci
    • - vnitřní jedotka je celkem tichá (47dB asi sedí)
    • - dodávka byla kompletní s užitečnými díly pro odbornou montáž
    • - levné plasty
    • - odstává 8 mm od zdi
    • - vývod kondenzátu jen na levé straně
    • - venkovní jednotka je hlučnější

Levná, dostupná, často prodávaná split klimatizace.

10. den funguje jak má , ale díky levným plastům byla zpočátku cítit umělá hmota v místnosti.
    Po měsíci provozu vše běží bez problémů, Nepříjemný zápach plastů již není cítit.

V provozu 2 rok a stále funguje jak má, dobře odmražuje.