Nejnovější recenze ze sekce Klimatizace

Acond AQC 12

Acond AQC 12

Přidáno: 10. května 2013

• Jednoduchá instalace "svépomocí", tichý chod, dostatečný chladící výkon, všechny klasické funkce pro klimatizaci.
  • Nutnost opravdu velkého otvoru pro hadice (spíše pro rychlospojku, kterou je potřeba připojit k venkovní jednotce) a to ještě spíše obdélníkového tvaru velikosti cca 10x8cm.
  • Docela velká venkovní jednotka (zato tenká).

Výrobek dostatečné kvality, který se dá sehnat i za cenu do 16tis.Kč. Velká výhoda zprovoznění svépomocí. Zpracování vypadá kvalitně.

Přidáno: 6. dubna 2013

je to šunt

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. března 2013

(naposledy upraveno 15. března 2013)

Zakoupeno v TIVIS.cz

Midea/Comfee MSR3-12HRN1-QE QUICK

Midea/Comfee MSR3-12HRN1-QE QUICK

Ověřený zákazník PENTA CZ s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 9. listopadu 2012

Zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Lehká instalace
  • Lehké ovládání
  • Dobrá funkčnost
  • zatím nic

Se zbožím jsme zatím velmi spokojeni, za přijatelnou cenu dobré a kvalitní zboží.

Přidáno: 3. září 2012

• Já jí koupil na internetu za 5000,- novou
  • vše funguje jak má
  • umístění jsem provedl sám
  • připojení a osátí, napuštění provedl technik za 3000,-
  • asi pochmurná značka která nedostává důvěru

Tak trochu jsem risknul, ale koupě se vyplatila.Klima fachčí druhou sezonu a naprosto bez problémů.
Topení nepotřebuji, ale zkusil jsem ho a hřeje moc pěkně.
Máme ji v podkroví těsně u stropu tak, aby do ní mohl z vrchu vzduch. Je stejně tichá/hlučná jako ty co mají v apartmánech v chorvatsku (LG a Sinclair).
Venkovní jednotka je na střeše, na lávce z betonových tašek a na konstrukci vlastní výroby z nerezových C profilů Hilti.

Přidáno: 8. července 2012

• Dobra cena
  • Nefungovala a pak byl problem dotahnout autorizovany servis az do domu. Ale nakonec prijeli a na podzim uz byla opravena :D

Slape uz 2hou sezonu uplne v pohode.

Eta 3576

Eta 3576

Přidáno: 21. května 2012

• Soft startér, topi výborně, při -7 bere těch udávaných 1600W, jinak si vezme i 2KW - to ale dává 7KW topného výkonu

Vhodné pro celoroční topení - na dvoutarif úspora cca 1000kč/měsíc

Remko RKL460

Remko RKL460

Ověřený zákazník Mojeklima.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. května 2012

Zakoupeno v Mojeklima.cz

• dobrá mobilita (3m dlouhé propojovací vedení)
  • oddělený tepelný výměník (kondenzátor)
  • obtížnější manipulace (vetší váha)

Rozhodující pro výběr byla kombinace přenosné a zároveň výkoné klimatizace.

Eta 2577

Eta 2577

Přidáno: 9. května 2012

• Velmi dobrá klimatizace,nízká cena,dobrá účinnost, pro vytápění maká i v mínus patnácti...
  • Škoda že výrobce nedodává k výrobku propojovací potrubí,např pětimetrové.
  • Také mi chybí klimatizace v inventorovém provedení vyšího výkonu, např. 25000Btu.

S touto klimatizací jsem topil celou zimu kromě období 20ti a více stupňových mrazů. Pro požívání na otop bych doporučil použít pro místnost max. velikosti 20 m2 a menší...

Ověřený zákazník Vestavba.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. února 2012

Zakoupeno v Vestavba.cz

• Výkon, nízká cena, návratnost. Plynulá regulace výkonu - invertorový typ. Tichá vnitřní jednotka při běhu na minimum - postačuje. Japonský kompresor Toshiba. Klima je jen přejmenovaný typ klimatizace Midea.
  • Chybějící servis. Mírně nepřesná regulace. Plastová síť na vnější jednotce, která ztěžuje odtávání. Lépe ji odstranit.

Klimatizaci ETA2575 používám druhou zimu jen na topení. Po přípravě elektro, průrazu byla odborně připojena. Jen za porubí 3m a propojení, vakuování, spuštění - cena 2tis. Bez záruky, ta na výrobek prakticky není. Výrobce nedodává ND a nemá už ani smluvní servisy. Po zkušenosti s jednou jsem přesto koupil 2 další, protože dobře topí do -7°C i níž venku a při spotřebě 500W vyhřeje izolovanou místnost 40m2 na 22°C rychle a bez hluku. Reálný COP při -4°C je podle mého měření cca 2,3 včetně započtení odtávání - to trvá 10 minut a někdy je spouštěno zbytečně brzy. Málokteré tepelné čerpadlo má takovou návratnost - proti přímotopu 2 roky - pokud poběží bez závady.

Einhell SKA 2501

Einhell SKA 2501

Přidáno: 31. ledna 2012

prikon topeni930w---vykon topeni2850W---coop asi 3---takže uvadite nepravdu nebo lžete---kulla petr

Přidáno: 9. prosince 2011

(naposledy upraveno 9. prosince 2011)

• 1.Topný výkon, víc než 2x než přímotop i pod 0°C. 2. Tichý provoz při nízké rychlosti ventilátoru. 3. Invertor - udržuje nastavenou teplotu. 4. Cena oproti jiným typům.
  • 1. Interval odmrazování je závislý na vnější teplotě a ne na poklesu výkonu.
  • 2. Delší doba odmazování - vždy 10 min.
  • 3. Párkrát se zasekla elektronika - nutný restart.
  • 4. Topí jen do -7°C venku.

Používám pouze pro topení a k plné spokojenosti. I pod 0 °C na min. výkon při příkonu 450W vyhřeje místnost 40m2 (mám ale zateplený dům) a je přitom tišší než můj stolní počítač. Výst. teplota na min. 40°C, na max. i přes 50°C při teplotách venku pod nulou. V nejhorších podmínkách pro topení kolem 0°C a vysoké venkovní vlhkosti, kdy rychle namrzá, dá i s odmrazováním minimálně 2x víc tepla než přímotop - mám změřeno. Při teplotách nad 3°C už neodmrazuje(nemusí) a topí pak ještě účinněji - min. 3x víc než přímotop. Uváděný COP je 4. Pod -5°C ale už často odmrazuje a má problém s tvorbou ledu a odtokem kondenzátu z plastové mřížky, chránící výparník. Odstranil jsem ji a je to lepší.

Whirlpool AMC 991

super

Master AC 14 EHP

Master AC 14 EHP

Přidáno: 21. května 2011

(naposledy upraveno 21. května 2011)

Mobilní klimatizace je super věc. Kdyby někdo potřeboval pomoct s výběrem, tak mrkněte na recenze na http://mobilni-klimatizace.ic.cz

Daikin FTYN 25D

Daikin FTYN 25D

Přidáno: 28. ledna 2011

• Značka
  • Hlučnost,venkovní jednotky a životnost venkovní jednotky-cca 8měsíců,po té, uniklo chladivo a olej uvnitř jednotky-Nekvalitní zpracování.Cena neodpovídá kvalitě ani vybavení.

Značková klimatizace za nepřiměřenou cenu. U konkurence si koupíte daleko kvalitnější a trvanlivější klimatizace.

ECG SK 090

ECG SK 090

• Levná, tichá
  • Proti nemám nic

Splňuje moje požadavky cenou, výkonem.
Značkové jsou neúměrně předražené, odhaduji až o 100%.

Sencor SAC 1230

Sencor SAC 1230

Ověřený zákazník 123shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 123shop.cz

• je potřeba odborná montáž, většina firem se zříká montáže, chteji jen dodávat predražení klimatizace, v JM kraji je jen jedna autorizovaná firma zabívajíci se se montáží a umí si to patřičně ocenit.

Sencor SAC 0900

Sencor SAC 0900

Ověřený zákazník AZelektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. srpna 2010

(naposledy upraveno 9. srpna 2010)

Zakoupeno v AZelektro.cz

• Hlucnost