Nejnovější recenze ze sekce Klimatizace

Přidáno: 9. července 2021

Zakoupeno v BENEFIT TERM

Namontováno a zprovozněno včera, zatím dělá to co má.

Sinclair ASW-12BI

Sinclair ASW-12BI

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Josef

Přidáno: 7. července 2021

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Splnil mé očekávání, zpříjemnit pobyt v zasklené terase orientované na JZ.

Přidáno: 5. července 2021

Zakoupeno v BENEFIT TERM

• Rychle zahřeje místnost i v kamenné chalupě
  • Používání Wi-fi je moc složité

Vzhledem k záruce 5 let lze klimatizaci pro topení vřele doporučit všem chalupářům.
Otázkou zůstává pouze životnost po uplynutí záruky.

SINCLAIR ASH-12BIR

• poměr cena/výkon
  • wifi v ceně
  • full inverter
  • A++/A+++

zakoupen už druhý kus (pro známé) stejný model, naprostá spokojenost, máme hlavně na vytápění a vyhřeje nám půlku domu za málo peněz, Midea je značka světového výrobce, slušná kvalita za velmi slušnou cenu

Airwell HKD - 009

Airwell HKD - 009

Ověřený zákazník ShopKlimatizace Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. června 2021

Zakoupeno v ShopKlimatizace

• Lehká instalace, dobrá cena, slušný výkon vs. spotřeba.

Trošičku hlučnější vnější jednotka oproti staršímu modelu.

Ověřený zákazník Gold-group Ověřený zákazník

• Nefouká
  • Tichý provoz
  • Cena x výkon
  • WiFi

Celkový dojem na mě klimatizace udělala hlavně díky tichému provozu a bezprůvanovým chlazením, jako žena jsem tuto vlastnost ocenila. Klimatizaci ovládám pomocí aplikace v telefonu (Apple) a funguje tak, jak má.

Martin Suchánek Martin Suchánek

Přidáno: 19. června 2021

• možnost bezprůvanového chlazení
  • spousty různých nastavení
  • Hlučnost
  • spousty různých nastavení, ve kterých ale ideální nenajdu
  • "chybí" další uživatelská nastavení
  • nevhodná ergonomie ovládání
  • Hlučnost

Vřelé díky BAXXu za bezkonkurenční rychlost (v sezoně do týdne!!!) a bezproblémovost instalace - pánové byli fajn.

Můj komentář se týká instalace pro použití v ložnici.

Po HW stránce není co vytknout - pěkně to vypadá a přesně to chladí.

Posuzovat nastavitelnost klimatizace je samozřejmě věcí názoru. Ostatně i proto jsou některé klady současně i záporem.
Nejsem na klimatizaci zvyklý, a protože spím se zavřenými okny v tichu, tak si na hluk zařízení musím zvyknout. Bezprůvan je hlučnější než jsem předpokládal, a tichý režim v podstatě také. Nedá se to zkombinovat, takže v současné chvíli spíš přeferuji větší ticho, takže WindFree nepoužívám.

Pro mne škoda, že neexistuje režim, který bych nazval "max. ticho". Choval by se takto: chci jít spát, vychlaď na přednastavenou teplotu, pak se přepni na windfree ale v max možné tichosti. Postupně zvyšující teploty si nevšímej, pokud nepřekročí určitou hranici (v mém případě by to bylo vychlaď na 18st a pak buď v maximální možné míře potichu, dokud nedojdeš na 22st - věřím že za tu noc bych o 4 stupně neposkočil).

Ještě na jednu věc bych upozornil - není možné zafixovat většinu režimů a nastavení, ať už přes mobil nebo na dálkovém. Příklad: jdu do ložnice, klimatizaci zapnu, ta se zapne v přednastaveném režimu chlazení, ale už si nepamatuje, že chci např. funkci quiet, takže musím se proklikávat menu na dálkovém ovladači až najdu a spustím funkci quiet. To ale není všechno. Potom musím znovu do toho otravného menu a proklikat se na položku osvětlení, protože ani to (!) nelze natrvalo odstavit, a to opravdu nechcete, aby vám v noci do očí svítil displej. Na telefonu jsou sice režimy dostupnější, ale vypnutí displeje je opět zahrabané v menu.

Toliko upozornění, určitě nechci odradit ba naopak, ale je škoda že SW by mohl být variabilnější a některá nastavení by mohla být zpřístupněna.

LG Deluxe DM12RP

LG Deluxe DM12RP

David TB David TB

Přidáno: 16. června 2021

• Mnoho funkcí a nastavení
  • Dálkové ovládní (přes wifi pomocí aplikace)
  • JET MODE (rychlé intenzivní vychlazení)
  • Velmi tichá vnitřní i venkovní jednotka
  • Výkonná
  • (Lze v noci vypnout i rušivé led osvětlení)
  • Nelze chladit pod 18°C
  • (První kus (jednotka) byla vadná - vadný výlisek a všude tekla kondenzovaná voda)

(Z prvního kusu, který mi byl namontován, jsem byl popravdě řekl bych až zklamán, neboť vykazovala samé problémy - nejdříve opakovaný únik chladící kapaliny, poté zase špatný "výlisek", kdy kondenzovaná voda neodtékala ven, ale vše kapalo dovnitř do místnosti a na zeď.)
To mě po čerstvém vymalování opravdu nepotěšilo. Ovšem naštěstí byla reklamace uznána a od té doby jsem velmi spokojen.
Klimatizace je výkonná, velmi tichá, a to jak vnitřní, tak venkovní jednotka. Má mnoho fukncí a nastavení (nastavení vyfukování vzduchu do mnoha směrů pomocí řekl bych velmi kvalitích lamel, intenzita proudění, čerstvý vzduch, ionizátor, JET MODE - intenzivní rychlé vychlazení a podobně.
V noci je opravdu prakticky neslišitelná, a to i na maximální výkon. Oceňuj, že lze vypnout v noci rušivé a příliš intenzivní LED osvětlení ukazatele teploty a intenzity proudění.
Co je opravdu lahůdka je ovládání klimatizace na dálku přes wifi pomocí aplikace. Pokud víte, že se v konkrétní hodinu dostavíte domů a chcete mít již byt/dům vychlazený, jednoduše si klimatizaci zapnete a na dálku nastavíte požadovanou teplotu.

Jsem velmi spokojen, určitě jsou dnes již nové a lepší typy, ale za tu cenu bych popravdě asi lepší nenašel a nebo zase tolik lepších v dané cenové kategorii asi nebude.
Doporučuji, pokud máte ještě možnost sehnat.

Dometic FreshJet 1100

Dometic FreshJet 1100

Ověřený zákazník PROKES-AUTO.CZ Zuzana Frank

Přidáno: 10. června 2021

Zakoupeno v PROKES-AUTO.CZ

• velmi pekna, jednoducha montaz

Vhodne pre male karavany, do 5m skutocne postacujuce - uz sme odskusali.

Přidáno: 2. června 2021

Zakoupeno v BENEFIT TERM

• Rozumná cena i s montáží
  • Funguje jak má
  • Přehledné ovládání
  • Vychladí velkou místnost bez problémů
MDV 09HRFNX-QRDOGW

Ověřený zákazník Baxx.cz Tomáš Píša

Přidáno: 4. května 2021

• Vzhled
  • Kvalita

Sice nejlevnější klimatizace co Samsung nabízí ale to svoje si odpracuje. Vypadá dobře a chladí a to je pro mě hlavní.

Ověřený zákazník Baxx.cz Filip Klobucký

Přidáno: 4. května 2021

• Kvalita
  • Vzhled
  • WiFi

Jednotku mi firma Baxx namontovala a zprovoznila, vysvětlili mi jak se používá. Klimatizace vypadá obře a bezprůvanové chlazení jenom podtrhává jedinečnost. Ze začátku dirkovaný design nic moc ale po krátké době jsem si zvykl a nakonec o ní můžu říct, že je krásná.

panasonic Etherea

panasonic Etherea

Ověřený zákazník Baxx.cz Dalibor M.

Přidáno: 27. dubna 2021

• Cena poměr výkon
  • Tichý provoz
  • Pěkná klimatizace

Klimatizace je pěkně designově řešená, topí chladí tak jak má, kluci z Baxx.cz jí hezky namontovali. Cena u Panasonicu Etherea je sice trošku vyšší ale po slevě s montáží to oproti konkurenci vychází na pěkné peníze. Panasonic klimatizaci doporučuju všem a pokud nevíte od koho, tak s Baxxem chybu neuděláte.

Zobrazuji 101 - 120 ze 432 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...22